![]() |
Ο ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΓΓΟΥ σε συνεργασία με το Ελληνικό Ειδύλλιο προσκάλεσε στηΜουσική βραδιάΣχεδόν 90 μαθήτριες και μαθητές της ορχήστρας του Γυμνασίου-Λυκείου Augustinerschule Friedberg από τη Γερμανία (www.augustinerschule.de) μας διασκέδασαν με ελληνική και κλασική μουσική.
|
![]() |
![]() |
Καλοσόρισμα από τον πρώην διευθυντή του σχολείου, κύριο Eckard Immig και τον ιδρυτή και διευθυντή του Ελληνικού Ειδύλλιου, κύριο Ανδρέα Ντρέκη.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Δείτε ένα μικρό βίντεο (00:16:02):