Ο ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΓΓΟΥ πραγματοποίησε για άλλη μια φορά ένα
| ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
 Ο ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΓΓΟΥ «O ΒΥΡΩΝ» ευχαριστεί τις κυρίες του καλλιτεχνικού εργαστηρίου που - υπό την καθοδήγηση της κυρίας Σόνιας Ραβασοπούλου - φιλοτέχνησαν τα αριστουργήματα για το Χριστουγεννιάτικο παζάρι.Ιδιαίτερες ευχαριστίες απευθύνονται σε όλα τα μέλη και φίλους του Φ.Ο.Λ., που υποστήριξαν το φιλανθρωπικό έργο του συλλόγου, αγοράζοντας τα αντικείμενα του παζαριού. | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |